BİZ KİMİZ?

Önceliğini eğitime ve gelişime adamış, çağın getirdiği endüstri 4.0 ve Z kuşağının ardından gelecek olan, hem sosyal yaşamı hem de ekonomiyi etkileyecek yeni kuşak olarak adlandırılan ‘’alfa kuşağı’’ adına üretimi, inovasyonu, girişimciliği ve yetenek kazandırmayı temel alan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel değerlere saygılı, lider olmayı hedef edinen bir şirkettir.

HAKKIMIZDA

MACMAKER Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Güzin METİN ve Aysel Merve ALTINBAŞ tarafından Hacettepe Üniversitesi Matematik, Akdeniz Üniversitesi Pedagojik Formasyon, Anadolu Üniversitesi Felsefe, Selçuk Üniversitesi Mimarlık-Mühendislik Fakültesi, Yeditepe Üniversitesi SEM Akademi Maker & Stem eğitimleri ve pek çok sertifikalı programdan sonra 2019 yılında kadın girişimciler olarak kurulmuştur.

VİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, onlara en doğru kanaldan, en uygun çözüm, malzeme ve hizmet önerilerini sunan, sektörde öncülük ve liderlik yapan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, sürdürülebilir, karlılık ve inovatif düşünce ile faaliyet gösteren, meraklı çocukları ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

 NEDEN MACMAKER?

Kodlama, Robotik, Elektronik, 3D tasarım ve baskı kısaca yeni nesil teknikleri sevdirelim ki teknolojiye sadece izleyici kalmasınlar, bir şeyler üretebilsinler. Yetenek kazansınlar, bilmekle yetinmesinler uygulasınlar. Denemekten korkmadan, sorun çıkınca yılmadan harekete geçsinler.

Teknoloji bize çok yönlü, yaratıcı öğrenme ve üretme fırsatları sunuyor. Eğitimden sanata, sağlıktan ekonomiye kadar her alanda bizimle birlikte geleceğe rehberlik ediyor. Bugünün çocuklarını dünün yöntemleri ile eğitirsek onların yarınlarını çalmış oluruz.

Macmaker olarak biz sevgi, ilgi ve heyecanla yeni nesil teknoloji ve teknikleri sevdirmeyi, 21.yy düşünce sistemini anlatmayı amaç edinerek, alfa kuşağına gelişen teknolojiyle iç içe mesleklere sahip olacakları bir gelecek sunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Kurumlara, öğrencilere, eğitimcilere ve yaşamında fark yaratmak isteyen bireylere gelişen teknoloji ile üretme deneyimini yaşatarak onları geleceğe hazırlamak.

DEĞERLERİMİZ

  1. Güvenilir ve Yenilikçi olma
  2. Bilim Işığında İlerleme
  3. Birlikte Gelişip Geliştirme
  4. Gönülden Çalışma
  5. Çözüm Odaklı Çalışma
  6. Farklılıklara Saygılı Olma

Teknoloji, Bilim ve Sanattan uzak çocuklar yetiştirerek dünyayı değiştirmemiz mümkün değil, aksine bu kavramları bizden iyi anlayan ve doğru şekilde kullanan çocuklara ihtiyacımız var.     

-MacMaker